Штедиме секојдневно
ПРОМОЦИЈА

GEL TWIST BROW LINER 2 Deep Brown

GEL TWIST BROW LINER 2 Deep Brown
Категорија: Веѓи Производител: ARTDECO SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
750,00 ден. Има на залиха
Стара цена:
Заштедуваш:

GEL TWIST BROW LINER 3 Soft Brown

GEL TWIST BROW LINER 7 Blonde

GEL TWIST BROW LINER 9 Ash Taupe

Нема на залиха
Има на залиха

Кадифено-мазен, долготраен молив за веѓи
Создава впечатливи, обемни веѓи
Крем, интензивна апликација во боја за мат финиш
Текстурата на гел брзо се суши и трае долго

GEL TWIST BROW LINER 2 Deep Brown

GEL TWIST BROW LINER 2 Deep Brown

750,00 ден. Има на залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Има на залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти