Штедиме секојдневно
ПРОМОЦИЈА

AURA PALETA SENKA ZA OCI 9/1 ALOHA

AURA PALETA SENKA ZA OCI 9/1 ALOHA
Категорија: Сенка Производител: AURA SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
535,00 ден. Има на залиха
Стара цена:
Заштедуваш:

AURA PALETA SENKA ZA OCI 9/1 JUNGLE

AURA PALETA SENKA ZA OCI 9/1 PARADISE

AURA PALETA SENKA ZA OCI 9/1 ROAR

Нема на залиха
Има на залиха

Палета сенки за очи – девет нијанси со различна текстура-светкави,сатенски,мат и металик нијанси.

Долготрајната формула со исклучително високата пигментација лесно се нанесува и бленда.

AURA PALETA SENKA ZA OCI 9/1 ALOHA

AURA PALETA SENKA ZA OCI 9/1 ALOHA

535,00 ден. Има на залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Има на залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти