Штедиме секојдневно
ПРОМОЦИЈА

АЛОЕ РОЈАЛ (2+1) ГРАТИС

АЛОЕ РОЈАЛ (2+1) ГРАТИС
АЛОЕ РОЈАЛ (2+1) ГРАТИС
Категорија: СУПЛЕМЕНТИ Производител: Natura Therapy SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.990,00 ден. Има на залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Има на залиха

Пакување: 500мл, пластично пакување.

Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 5-20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата

Алое Ројал е додаток на исхраната со 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) и матичен млеч, збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.

Редовниот внес на Алое Ројал помага во:

• подобрување на имунитетот и одржување на имуната функција на организмот;

• поддршка во спречување на развојот на инфекции на дишните патишта предизвикани од патогени микроорганизми;

• подобрување на нивото на енергија, сила и виталност на организмот;

Алое Ројал е наменет за сите лица, деца над 3 годишна возраст и возрасни кои имаат потреба од зајакнување и одржување на имунитетот, деца и лица со послаб имунитет склони кон чести настинки и инфекции, деца и лица со прележани воспаленија на бели дробови, постари изнемоштени лица со хронични болести, после операции.

АЛОЕ РОЈАЛ (2+1) ГРАТИС

АЛОЕ РОЈАЛ (2+1) ГРАТИС

1.990,00 ден. Има на залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Има на залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти