Штедиме секојдневно
ПРОМОЦИЈА

Сортирање

Категории

Производители

Вид

Ценовен дијапазон

Тоници

EVELINE CLEAN YOUR SKIN ТОНИК ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 225мл
Тоник без алкохол за прочистување и матифицирање на масна или комбинирана. Наменет за проблематична кожа, склона ...
195,00 ден.
Оливал Освежителен тоник со масло од смил 200 мл
Освежителниот тоник за лице   е комбинација од етерично масло од смил, екстракт од семки од грозје и алое ...
515,00 ден.
Оливал Хидро Тоник
Хидро Тоникот   е хидратантен, негувателен тоник кој моментално (ре)хидратизира, ја урамнотежува pH вредноста, ...
495,00 ден.
Оливал Пилинг Тоник АХА ПХА 150 мл
Пилинг тоникот   се заснова на 5,9% AHA и PHA киселини, екстракт од јаболко и негувателни, хидратантни ...
750,00 ден.

Тоници

Споредба на продукти