Штедиме секојдневно
ПРОМОЦИЈА

Сортирање

Категории

Производители

Вид

Ценовен дијапазон

Шампон за коса

ARGAN OIL BEAUTY SHAMPOO 300 ML
Шампон за нега на коса со хранливи и навлажнувачки агенси. Ексклузивна формула збогатена со природни состојки и ...
не е применливо
SILK REPAIR SHAMPOO 300ml
Шампон за коса Свилата е единствена, идеална и многу корисна состојка за косата. Напредната формула на Лорвен е ...
410,00 ден.
KERATIN VITALITY SHAMPOO 300ml
Шампон за коса Кератинот е протеин и главната природна заштитна супстанција на косата. Напредниот систем на Лорвен ...
410,00 ден.
VOLUME TONIC SHAMPOO 300ml
Шампон за коса со технологија за зголемување на волуменот заснован на специјални протеини и пептиди кои ја ...
410,00 ден.
FRIZZ FREE SHAMPOO 300ml
Шампон за коса Уникатен состав со активен хидрантен комплекс од пченични протеини и олигосахариди, про витамин Б5 и ...
410,00 ден.
PHYTO GLAM SHAMPOO 300ml
Шампон за коса На кафеавата, црвената или бакарна боја на косата и е потребна посебна грижа за да остане ...
410,00 ден.
SILVER PURE SHAMPOO 300ml
Шампон за коса Silver Pure од Lorvenn, дизајниран за обоена коса е систем што ги неутрализира несаканите жолти ...
410,00 ден.
SULFATE FREE SHAMPOO 300ml
Шампон без сулфат за слаба и оштетена коса. Неговата формула за чистење содржи нежни сурфактанти кои ја почитуваат ...
530,00 ден.
SEMI DI LINO DIAMOND ШАМПОН ЗА НОРМАЛНА КОСА 250мл
Нежен шампон за исклучително сјајна, мека и свиленкаста коса. Ревитализира, штити, осветлува. Без сулфат, нежен за ...
426,00 ден.
SEMI DI LINO MOISTURE ШАМПОН ЗА СУВА КОСА 250мл
Шампон за сува коса кој нежно ги чисти и ги храни влакната, оставајќи ја косата мека и сјајна. Без сулфат нежен за ...
426,00 ден.
SEMI DI LINO RECONSTRUCTION ШАМПОН ЗА ОШТЕТЕНА КОСА 250мл
Шампон за оштетена коса, нежно ја чисти косата, промовира реконструкција на влакната и ја враќа силата и ...
426,00 ден.
KALLOS KERATIN ШАМПОН ЗА КОСА 1000 мл
Шампон за регенерација и хидратација на косата со кератин и млечни протеини кои нежно ја чистат косата и ја враќаат ...
179,00 ден.
KALLOS CAVIAR ШАМПОН ЗА КОСА 1000 мл
Кавијарот како еден од најценетите активни состојки има висока регенеративна и енергетска вредност која и е ...
179,00 ден.
KALLOS PRO-TOX keratin-collagen-hyaluronic acid ШАМПОН ЗА КОСА 500 мл
Создаден со специјална ботокс формула, со кератин, колаген и хијалуронска киселина, кои одлично се интегрираат во ...
149,00 ден.
Оливал Шампон од чичек 300 мл
Шампонот од чичек   значително го намалува опаѓањето на косата, го зајакнува коренот и ја спречува појавата на ...
280,00 ден.
Оливал Шампон од коприва и пеперминт 250 мл
Благотворното дејство на екстрактот од коприва и пеперминт ефективно помага при зајакнување на циркулацијата во ...
385,00 ден.

Шампон за коса

Споредба на продукти