Штедиме секојдневно
ПРОМОЦИЈА

Сортирање

Категории

Производители

Вид

Ценовен дијапазон

Нега за нокти

ГЕЛ ЗА НОКТИ СО КАЛЦИУМ 10МЛ
Прозирен гел за нокти со калциум за зацврстување на ноктите, спречува нивно лупење на листови
163,00 ден.
ГЕЛ ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ НОКТИ 10МЛ
Гел за зацврстување на ноктите и спречување на пукање и листење
163,00 ден.
ГЕЛ ПРОТИВ ГРИЗЕЊЕ НОКТИ 10МЛ
ГЕЛ ПРОТИВ ГРИЗЕЊЕ НОКТИ 10МЛ
163,00 ден.
ТУРПИЈА ЗА НОКТИ (180/220)
Турпија за полирање на ноктите
117,00 ден.
HIPOAllergenic Intense Rebuilder серум за оштетени нокти
Интензивно ги зајакнува меките, тенки и кршливи нокти. Благодарение на содржаните витамини Е, Б5 и природните ...
425,00 ден.
HIPOAllergenic Beauty oil Масло за нокти и кутикули
Ги храни и хидрира кутикулите и ноктите. Брзо се апсорбира без да остави леплив слој. Формулата е богата со ...
425,00 ден.
HIPOAllergenic STOP BRAKE Зацврстувач за нокти
Хипоалергичен зацврстувач за зајакнување на кршливи нокти. Ги штити ноктите од кршење, разделување на слоевите и ...
432,00 ден.
HIPOAllergenic Top coat shiny Зацврстувач за нокти
Хипоалергичeн лак “top coat” за интензивен и долготраен сјај на вашите нокти. Се користи после ...
432,00 ден.
AURA Like a PRO! NAIL&CUTICLE OIL
Маслo за нега на кутикулите Ја храни кожата околу ноктот Ја зајакнува ноктевата плоча Збогатено со комплекс од ...
207,00 ден.
Wet n Wild Megalast лак за зацврстување на нокти 219В
Wet n Wild ви носи револуционерна боја за нокти со гел формула за која не е потребен заштитен слој и употреба на УВ ...
174,00 ден.

Нега за нокти

Споредба на продукти