Штедиме секојдневно
ПРОМОЦИЈА

Сортирање

Категории

Производители

Вид

Ценовен дијапазон

По слики

НЕГА ЗА ЛИЦЕ

ЛЕПЕНКИ ЗА ОТСТРAНУВАЊЕ МИТЕСЕРИ 10KOM
Кажете им збогум на црнките на вашиот нос. Практични лепенки за отстранување на митесери.
293,00 ден.
BIO VÉGANE БИО АСАИ 24ч. серум за лице – 30мл
БИО Асаи 24ч. интензивен негувачки серум за конбиниран тип на кожа Ги намалува порите, го неутрализира нездравиот ...
923,00 ден.
BIO VÉGANE БИО АСАИ 24ч. хидратантана крема за лице – 50мл
Хидратантна 24ч. крема за лице за комбиниран тип на кожа. Заштитува од губење на хидратација, стимулира обновување ...
923,00 ден.
BIO:VÉGANE БИО АСАИ гел за миење лице – 150мл
БИО АСАИ гел за миење лице за комбиниран тип на кожа Ја чисти шминката и нечистотијата, создава пријатно чувство на ...
614,00 ден.
BIO VÉGANE БИО АСАИ лист маска за лице
Обезбедете дополнителна доза нега на лицето со БИО:VÉGANE Био Асаи лист маска. · Ја матира мрсната ...
306,00 ден.
BIO VÉGANE БИО ЗЕЛЕН тоник за лице – 150мл
BIO:VÉGANE Зелен чај тоник за лице со екстракт од “суперхрана” органски зелен чај, сладунец, ...
614,00 ден.
BIO VÉGANE БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ 24ч. крема за лице – 50мл
БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ 24ч. крема за лице за осетлива кожа Ја смирува иритираната кожа, го балансира и изедначува тенот. ...
923,00 ден.
BIO VÉGANE БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ ЛИСТ МАСКА
Обезбедете дополнителна доза нега на лицето со лист маската BIO:VÉGANE Вио Зелен чај. · Брзо дејство ...
306,00 ден.
BIO VÉGANE БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ нежна пена за миење лице – 100мл
БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ Нежна пена за миење лице ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА. Нежно ја чисти шминката, нечистотијата и порите во ...
614,00 ден.
BIO VÉGANE БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ СВЕТКАВ ФЛУИД
Овозможува природен сјај, навлажнува и штити од загуба на влага Осветлувачкиот флуид создава блескав сјај, ...
923,00 ден.
BIO VÉGANE БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
Ја смирува и интензивно ја храни чувствителната кожа. Ја минимизира иритацијата, црвенилото и ронливите делови на ...
923,00 ден.
BIO VÉGANE БИО КОНОП крема за лице 24ч. НЕГА
24-часовна нега со екстракт од суперхраната – био масло од семе од коноп, богато со омега масни киселини кое ...
940,00 ден.
BIO VÉGANE БИО КОНОП СЕРУМ-МАСЛО ЗА КОЖА ПОД СТРЕС
Лесното серум-масло со екстракт од суперхраната – био масло од семе од коноп, алое вера и анти-стресен ...
940,00 ден.
Dr Scheller 7-дневна терапија против брчки Арган & Aмарант, 7 ампули x 1мл
DR.SCHELLER 7-дневна терапиja против бръчки сo Арган & Амарант за зрела кожа • Моментален ефект: брз ...
870,00 ден.
DR. SCHELLER Арган и Амарант ноќна крема за лице против брчки – 50мл
DR.SCHELLER АРГАН И АМАРАНТ Ноќна крема против брчки • Лифтинг ефект • За зрела кожа • Ги минимизира ...
980,00 ден.
DR.SCHELLER Заштитна хидратантна 24ч. крема за лице со лубеница и моринга – 49мл
Дневна крема за лице од лубеница и моринга за комбинирана кожа. Функција: • Заштитува од сина светлина, УВ и ...
630,00 ден.

НЕГА ЗА ЛИЦЕ

Споредба на продукти